Warning: Creating default object from empty value in /home/platne/sp44/public_html/_mg/wp-content/themes/scrollider/functions/admin-hooks.php on line 160

O mnie

Ponad 20 lat praktyki w sprzedaży, relacjach handlowych, budowaniu zespołów, prezentacji oraz szkoleniach (zamkniętych i otwartych).
Realizacja dużych projektów szkoleniowo-sprzedażowych, często nowatorskich.
Ciągły rozwój i nastawienie na sukces.

    Główne umiejętności:

  • konferencje, prezentacje i szkolenia, wraz z pozyskiwaniem finansowania,
  • zasady budowania i utrzymywania długoterminowych relacji handlowych,
  • tworzenie wsparcia sprzedaży, kreowanie marki, negocjacje, sprzedaż, wsparcie techniczne, doradztwo.
    Cele osobiste:

  • rozwijać umiejętności i pozyskiwać wiedzę,
  • jak już coś robić, to robić to z pasją i do końca,
  • nastawienie na osiągnięcie celu.

Od zawsze, bo prawie od 20 lat, związany jestem z branżą IT w Polsce. Przez ten okres obserwowałem czynnie zmiany na rynku technologii i sposobów sprzedaży. Uczestniczyłem przez ten czas w wielu projektach do zapoznania z najciekawszymi  zapraszam do mojego portfolio. Od kilku lat, a dokładniej 6-ciu, uczestniczę w zmianach na rynku edukacyjny i obserwuję działania  podążające w stronę nowych technologii. Widzę jak rożnego rodzaju podmioty, w bólach, rozszerzają ofertę w tym co przyczyniło się do mojej aktywności w tych rejonach.

Jestem osobą, która nie tylko od lat ma kontakt z nowoczesnymi technologiami, ale potrafi je skutecznie sprzedawać, kreować popyt i używać w sposób efektywny. To jak nowe technologie wpływają na nasze życie, jak determinują nasz rozwój, powodują zmiany w sposobie nauczania, a zwłaszcza wpływają na świadomość klienta i zmieniają relacje biznesowe interesuje mnie od lat. Jestem entuzjastą zmian, ale także twardo stąpam po ziemi. Moje działania zawsze są skierowane na osiągnięcie celu.

Jestem osobą, która wnosi dużą wiedzę do projektów i to w zakresie sprzedaży, współpracy z producentami IT zainteresowanymi rynkiem edukacyjnym, wiedzy inżynierskiej a także i od strony kreatywnej.

Moje ostatnie referencje:
Maciej Mazurkiewicz – EduTel Sp. z o.o. – tel. 602 410 641
Andrzej Dziedzic –  Prezes GEKO sp. z o.o. – tel. 505 055 213
Przemysław Kucharzewski – AB SA, Enterprise Business Director – tel. 691 923 499